Fatma Özdemir

Bilinçaltı Terapisi (Zihinsel Arınma) çalışması hakkında düşüncelerim;

Ben Ankara’ dan İstanbul’a gidip 2 gün katıldım. Eşim ile birlikte İstanbul da bir otelde kaldık.

Devamını oku...

Vildan Engin

Bilinçaltı kodlama terapisinden sonra geçmişteki yüklerden kurtuldum, beni inciten kişileri affettim.

Devamını oku...

Nilgün Arnavutoğlu

REİKİYLE TANIŞMAM 13 Nisan 2012 2011 şubat ta 6 adet polip alındı, mart sonu safra kesesi ameliyatı oldum.

Devamını oku...

B.B. Ankara

.......artık organlarımı kaybetmeye başlamıştım., hem de hormonal bölge organlarımı..............“ n’oluyor bana” derken bir de işsizlik; benim gibi güçlü birisi için bu yaşananlar ne ki , üzerine bir de otuz senelik hayat arkadaşımın aldatmacaları, vs. Tükenmiştim

Devamını oku...

Onur Egeli

Yıllardır ruh ve insanın hakkında bilgi edinmeye çalışmaktaydım. Bu çalışmalarda Beki Erikli’nin Meleklerle Yaşamak seminerine katıldıktan sonra daha fazla bilgiye ihtiyacım olduğunu düşündüm. Bu karar sonrası yaptığım araştırmalarda ve kardeşimin yönlendirmesi ile Reiki ile tanıştım

Devamını oku...

Azize Çifci

Benim Reiki ile tanışmam bilgi olarak yılını hatırlamıyorum ama çok oldu. Mikao Usui'nin reiki yöntemini anlatan Şifaya Giden İki Yol diye bir kitabı Arkadaşım Ayşe Özkaya ile birlikte aldık ve okuduk. Ayşe kendisi deneyimler yapıyordu ve başarılı da oluyordu.

Devamını oku...

Tülin Yerdelen

Ben reiki ile yıllar önce ablam vasıtasıyla tanışmıştım..kendisi o zamanlar zor günler geçiriyordu ve panik atak hastasıydı..çevresinin tavsiyesiyle gitmişti reiki kursuna mam o zamanlar sadece vücuttan ağrıları çıkarmak gibi lanse edilmişti...

Devamını oku...

Ahu Birlik Alp/ Bodrum

Ben muazzam Reiki yolculuğuna fiziksel bir rahatsızlığı, hastalığı vs. iyileştirmek sebebiyle başlamamıştım. Benim kendimi bildim bileli varoluş sorunlarım, içsel bir yüküm, bitmek bilmez “tuhaf” bir arayış ve sorularım vardı.

Devamını oku...

Filiz Hatiboğlu

Merhaba! Nerden başlasam nasıl anlatsam..Hayatımın en zor döneminde İsmail hocam ve reikiokulu ile tanıştım. Umudumun tükendiği bir zamanda İsmail hocam bana ve aileme ışık oldu, nur oldu, doğru yolu bulmamı sağlayan  öğretmenim oldu.

Devamını oku...

Eda Şahin

Merhaba, Uzun yıllar bankada çalışmaktan en sonunda ellerim isyan etmişti..Bir sürü tedavi sürecinden geçmeme rağmen hala iyileşemiyor, iyileşemedikçe gerginliğim ve mutsuzluğum artıyordu.

Devamını oku...

Ruven

Reiki de inisiye olmak için hocamıza gittim, içimdeki acaba nasıl birisi, nasıl olacak derken ilkönce bir sohbet ardından ritual...

Devamını oku...

Ali Osman Kavaktan

Sevgili hocam; Sizinle biraraya geldiğim 2010 yılı hayatımdaki köklü farkindaliklari Yaşadığım...

Devamını oku...

Özden Keskin

İsmail hocamın ne kadar enerji dolu hatta bu enerjinin de tamamının ne kadar pozitif şekilde olduğunu duymuş...

Devamını oku...

Ali Osman

Sevgili İsmail Bülbül Hocam, Sizler ile temasa geçmeden önce fiziksel ve ruhsal açıdan zaman zaman çalkalanmalar yaşamaktaydım...

Devamını oku...

Ozan Çıtanak

Reiki ile tanışmam eşimin vasıtası ile oldu, yoğun ve stresli bir dönem geçiriyorduk eşim tanışmış olduğu bir arkadaşından reiki yüklemesini duyuyor ve eşim bu bize sunulan bir şans diyordu,ve reikiokulu.com adresinden ismail bülbül hocamızın yazıları ve yorumlarını bana gösterdi ve beraber okumaya başladık.

Devamını oku...

Bircan Yıldırım

Bazı anlarda seni karanlıktan çıkaracak bir güce ihtiyaç duyarsın ya öyle bir süreçte tanıştım reikiyle. İsmil Hocam dan değilde başka bir reiki hocamdan insiye olmuştum..Fakat aradan zaman geçtikçe hayatımda bazı tersliklerin oldugunu farkettim.Reiki bir insiye olalı 25 gün olmuştu.Oysaki eksik insiyenin etkileriymiş yaşadığım olumsuz süreç.

Devamını oku...

Özlem Kamer

Herkese sevgilerimle, hepimiz sormuşuzdur şu soruyu kendimize öyle değil mi?derdin nedir gönlüm senin?....
ve hani o gönül hep susar,bir türlü cevap vermez..susar çoğu zaman..ağlar zaman zaman..

Devamını oku...

Ayşegül Baysan

Reiki ile 2 yıl önce eniştem sayesinde tanışmıştım...Ancak sadece baş ağrısı iç sıkıntısı gibi sorunlarla karşılaştığım zaman eniştem tedavi amaçlı bana uyguluyordu.Ablamın yönlendirmesi ile kendime reiki yapabilme yetisine 2 ay önce İsmail hocam sayesinde kavuştum.Reiki ile ilgili çok okuyup daha fazla araştırma yapmam ve emek sarfetmem gerektiğini biliyorum.

Devamını oku...

Esra Soylu

Öncelikle herkese merhaba; Aslında yazılıcak o kadar değerli ve çok şey var ki hangisini anlatsam hangisinden başlasam bilemedim.En iyisi kısa şeklini ortaya sunmak...

Devamını oku...

Ömer Sevinç

Özürdilerim, İsmail beyi, çok yakın bir dostumdan rakı masasında dinledim güzel bir yaz gecesi..okadar eğlendim ve güldüm ki
Dostuma,abi nasıl inanıyorsunuz böyle şeylere,bunlar saçma sapan aslı astarı olmayan işler..para tuzağı kuran bu insanlara gitmek,inanmak aptallıktır.

Devamını oku...

Ahmet K.

Herşey bir anda başladı sanki.Arkadaşlar edinmeye başladım.Güzel dostlukların ardından bildiklerimizi birbirimize aktarmaya başladık.Reiki'de bu aktardığımız bilgilerden sadece birisiydi.Araştırmaya başladık.Araştırmadan 6 ay kadar sonra Kundalinin Reiki ye uyumlandık.Ancak iki master tarafından farklı şekillerde uyumlandık.İlkinde hiçbirşey anlamadık.Kesin bizde bir eksik vardır deyip yola devam ettik.

Devamını oku...

Elif Eser

ÖNCESİ VE SONRASI DERSEK... Reiki ile tanışmadan önce kendimi epey bir süre hazırladım. Araştırdım, sordum, bilgiler edindim. Ben bir yazarım, bir konu işleyeceksem önce derinlemesine araştırma yaparım ve bu durum benim yaşamımın geneline yayılmıştır.

Devamını oku...

Fırat Tancan

Merhaba .. Söze nereden başlayacağımı bilemiyorum fakat başlamam gerekli.Bu yazıyı okuduğunuzda herkes birşeyler yazıyor doğrumu değilmi bilmiyorum diye Düşünebilirsiniz. Ben de öyle yaptım. Fakat doğru... 

Devamını oku...

Mehdi Doğan

Her hayat, bir yol ...Bizler ise Yaratıcı tarafından bu yollarda yürümek üzere görevlendirilmiş seyyah ruhlarız. Her yolun kendine özgü engelleri, dikenleri, zirveleri vardır. Benim de diğer hayatlarda olduğu kadar zorluklarım, almam gereken dersler mevcuttu, düşmem gereken uçurumlar ve çıkacağım nice zirveler mevcut. Ancak işin kötü tarafı daha önce bu uçurumlardan süzülürken, kanatlarımda reikinin olmayışıydı. Şimdi uzun zamandır farkında olmadan çağırdığım bu yol gösterici enerji, kanallarımda özgürce akmakta ve şifa vermektedir. Artık bu yollarda daha güvende, kendinden emin ve dayanıklı olarak gidiyorsam bu, reiki sayesindedir. Beni reiki yoluna çekenlere, doğruyu bulmama yardımcı olanlara, ışığı damarlarıma zerk eden Üstadıma, ve ilgili herkese müteşekkirim..

Usui Reiki 3b Master/Teacher

Demet Alper

Merhaba, bundan üç yıl önce reikiyle tanıştım. Hayatımı baştan yaratmaya karar vermiştim. Yani bir kadın düşünün 47 yaşında hasta annesine bakıyor. Şiddet gördüğü bir evlilik geçirmiş yıllar sonra aşık olduğu adamdanda şiddet görmüş ve bir ton borç yüküyle kalakalmış. Bir yandan reikinin iyileştirici gücünü hayatında hissediyor. Ama yeterli değil. Hep eksik kalan birşeyler var. Öyleki suçluluk duygusu o kadar ağır gelmişki gizli şeker hastalığı olarak baş göstermiş vücudunda. Sonra bu böyle olmamalı diyor. İnternetten araştırma yapıyor. Ve ismail hocayla karşılaşıyor. Merak ediyor önce bilinçaltı temizliği için gidiyor.

Devamını oku...

Gülbu Hülya Ertan

Şu anda 3 aydır Reiki 1 e uyumlanmış durumdayım
Kendi içime yapmakta olduğum yolculukta bir durgunluk noktasına gelmiş artık kendi kendime daha fazla ilerleyemeyeceğimi anlamıştım.Bir yol göstericiye ihtiyacım vardı.Bu konu ile ilgilendikçe Reiki ye düşünce olarak yakınlaştım.Hocamı seçmek için araştırma yaptığımda da İsmail Bülbül Hocamı önce internetten yazıları ile sonra da bizzat tanıma şerefine eriştim.

Devamını oku...

Uğur T.

Hocamızdan Reiki-1 inisiyesi aldıktan sonra kendime ve çevreme reiki vermeye başladım. Ancak hocamızında dediği gibi insan ilk başta kendini düzeltmeli yoksa diğerlerine nasıl faydası dokunabilir ki prensibine uyarak,bilinç altımda bugüne kadar olan olumsuz düşünceleri,olayları ve benim belirtemediğim her türlü şeyi temizlemek,acısını hafifletmek için,hocamızdan Bilinç Altı Terapisi almaya karar verdim.

Devamını oku...

Gülin Çıtanak

Reikiyle tanışmam bir mucizeydi,bebeğimi 2 ay önce kaybettiğimde ruhsal bir bozukluk yaşadım
ve Allahım beni temizle,arındır yoksa dengemi tamamen kaybedeceğim diyordum.internette gezinirken bir bayan arkadaşla mesajlaşmaya başladık,reiki yüklemesi yaptığını söylemişti bende merak ile bunu sormaya ve araştırmaya başladım,o andan itibaren tamam dedim rabbim bu yolu karşıma çıkardı, tam aradığım ve istediğim bu rabbim diyordum.

Devamını oku...

Feyzullah Atay

Uzun zamandır araştırdığım Reiki'ye, kim tarafından inisiye edileceğime karar veremediğim için bir türlü başlayamadım. Bu konuda benim için doğru olan hocanın karşıma bir şekilde çıkacağına inanıyordum.

Devamını oku...

Murat Uzun

Hamdolsun O'na ki bizleri İsmail BÜLBÜL hocam ile tanıştırdı. Benim reiki ile tanışmam 2 yıl öncesine dayanıyor. 2 yıl önce uğradıgım psişik saldırılar sonucunda araştırmalarım beni istanbulda bir bayan usui reiki mastera ulaştırdı ama ne yazıkki aldıgım reiki 1 insiyesi malesef beni daha kötü bir duruma soktu. Daha sonra 2 ve 3a insiyelerimle biraz toparlandım fakat hala eksik taşlar oldugunun farkında idik ve ilahi lutuf sonunda geldi yetişti İsmail hocam ile tanışmak nasib oldu. Ve ben bu gün İsmail hocam ile cem oldum tabiri caizse çok güzel bir inisiyasyon deneyimi yaşattı hocam bana kendimi yeniden dogmuş gibi hissediyorum akan enerjinin güzelliğini anlatmak imkansız.. Niyaz ediyorum ki inşaallah rabbim herkese gerçek usui reiki ile ve özellikle İsmail hocam vasıtası ile ulaşmayı nasib eylesin.. Buradan İsmail Hocama tekrar tesekkür ediyorum...

Usui Reiki 3a (MASTER)
Tekirdağ

Fatma Feriha Baysan

Ben cok uzaklardan Azerbeycan 'dan yazıyorum. Yaklasık 1,5 yıldır burada eşımle bırlıkte calısıyoruz. Gurbetlık zordur derler ya evet gercekten cok zor ve bız de bu zorluklar karsısında dırenmeye ve yen bır ulkeye yenı bır hayata alısmaya calıstık.

Devamını oku...

Emine Kaygusuz

Reiki'yle, hakkında da fazla bilgim olmadan, arkadaşlarım sayesinde tanıdım ve iyi ki de tanımışım diyorum. Reiki 1'e uyumlandıktan sonra hayatım hızla iyileşmeye başladı. Sanki üstümden tonlarca ağırlık kalkmıştı.

Devamını oku...

Yasemin Artuna

Merhabalar, Reiki öğrenmeye karar verdiğim zaman, reiki'yi bana öğretebilecek master/teacher aramaya başladım.Yaptığım araştırmalar neticesinde İsmail Hocam'ın benim için en doğru öğretmen olduğuna karar verdim.

Devamını oku...

Sebile Güneş

Reiki ile tanışmam hayatın anlamını kaybettiğim zaman arayış içinde olduğum zaman başladı . Öncelikle insanda çakra denilen enerji kanallarının var olduğunu öğrendim ve bu kanalların ancak reiki ile açılarak insanın tam olarak ruhsal ve fiziksel bir denegeye varabileceğini araştırarak buldum , ardından bu işi en ciddi olarak yapanları araştırmaya başladım. İsmail Bülbül hocamla karşılaştım ve beni inisiye ederek tıkalı olan kanallarımı açtı.

Devamını oku...

Melda Hatipoğlu

Sevgili hocam, Sizin için yazılacak çok şey var ama kısıtlı alanda çok azını ifade edebilirim..Siz her şeyden önce, insanı insan olduğu için sevdiğinizden sevgilerin ve övgülerin en güzelini hak ediyorsunuz. Öncelikle şunu söylemeliyim, değer yargılarımızı altüst ettiniz. 

Devamını oku...

Burcu Burcu

Adların bazen çok önemi olmadığını düşünürüm hayatta, adına Reiki dediğimiz bu enerjinin bireyde yarattığı farkındalık ve bilinç düzeyini daha ileri basamaklara taşımadaki rolünü seyreyledikçe, ne kadar çok şey bilmediğimin idrakına mutlulukla varıyorum. Kendi hayatımda ve enteresanı çevremde yaşanılan değişiklikleri keyifle ve büyük bir dikkatle izliyorum. Herkesin bilinçli olarak deneyimlemesi gereken bir yolculuk olduğunu düşünüyor ve tavsiye ediyorum.

Devamını oku...

Hamide Çakır

İsmail Hocamla tanışmam yaşamımda önemli bir dönüm noktası olmuştur. Hocamla tanışmadan önce bunalımlarına yenik düşmüş biriydim. Duygusal olarak sıkıntı içindeydim ve bir türlü çıkış yolu bulamıyordum. Var olan duygusal bunalımım geçmişteki duygusal bunalımlarımı da su yüzüne çıkarmıştı. Reiki uygulayıcısı olarak yapmam gerekenleri bilsem de bir türlü hayata geçiremiyordum ya da çabalarım kısa süreli oluyordu.

Devamını oku...

Nagihan Kandemir

Hayatımın cok zor bir döneminde tanıstım reiki ve İsmail Hocam' la , artık kronik hale gelen depresyonumu aldım gittim İsmail hocama . Ben iflah olmam dediğim bir anda. Herşeyi olumsuz düşünüyordum.Gelecek korkularım vardı. Aldıgım Usui reiki 1 ve bilinçaltı terapilerinden sonra kendimde inanılmaz bir huzur ve mutluluk hissettim.

Devamını oku...

Sebile Güneş

Merhaba, Ben Sebile Güneş, 33 yaşındayım Gıda mühendisiyim, özel bir şirkette üst düzey yöneticiyim.

İsmail Bülbül ile tanışmam, 2 yıldır sahip olduğum ve 2 yıldır da tedavi olduğum bir hastalığımdan artık kurtulmak istememle başladı. Bu hastalığım bir profesör doktor olan nöroloji uzmanı tarafından teşhisi konulmuştu.

Devamını oku...

Fatma Erdaş

Geçmiş yıllarda yaşadığım beni çok üzen ve etkileyen konuları bilinçaltı terapileri ile İsmail Bey yok etti. Şimdi geçmişimde yaşadığım beni çok üzen olayları hatırlıyorum fakat beni hiç etkileyip üzmüyor.Bilinçaltı terapilerden sonunda Reiki 1 i alarak kendimi bedenen,ruhen çok rahatlamış şifa bulmuş hissediyorum.

İstanbul, Usui Reiki 1 / Emekli

Nur Taskin

Merhaba, Ben bundan dort sene once reiki ile ruyamda tanistim. O ruya beni cok etkiledi ve halen daha etkisindeyim.
Iki sene once gazetede gordugum ilan dikkatimi cekti ve reiki ile tanistim. Fakat iki senem bosa gitti. Cunku ne yaparsam yapayım şifa verdiğimi hissedemiyordum ve başka değişiklikler yaşayamamıştım.. Cok umitsizlige kapildim ve artik tamamen bitti dedim kendi kendime.

Devamını oku...

Berrin Ersöz

Benim maceram daha hocamla birebir tanışmadan önce başladı. Sürekli başından negatif olaylar geçmiş, en sonunda bunu kaderi olarak kabullenmiş, sağlıksız, gergin, huzursuz ve dünya kadar ilaç aldığı halde hiçbir şekilde uyuyamayan biriydim.

Devamını oku...

Aysel Çetin

Reiki bir uyumlaması alıp dört buçuk ay bekledikten sonra reiki iki uyumlaması almak için İsmail Bey'le tanıştım

Reiki iki uyumlaması yapılırken, reiki bir'e eksik uyumlandığım ortaya çıktı. İsmail Bey bana hem eksik kalan reiki bir uyumlaması ile birlikte reiki iki uyumlamamıda gerçekleştirdi. Üç gün sonra bende meydana gelen değişikliklerle gerçekten İsmail Bey'in iyi iş çıkardığını anladım.

Devamını oku...

Müge Sezgin

Merhaba, herkese sevgiler, ben müge sezgin 34 yaşındayım montaj operatörüyüm. Öncelikle ismail hocama binlerce teşekkürler iyi ki internette tesadüfen reiki okulu diye ararken karşıma çıktı. Reikinin ne anlama geldiğini çok iyi bilmeden sadece elle şifa enerjisi olduğunu bilerek...

Devamını oku...

Gül Özkan

38 yaşında 18 yıllık evli bir anneyim,hayatımın bu anına kadar hep şunları düşündüm ve emin oldum kendimce,

1- ben iyi bir anneyim,fedakar bir anneyim ve kendi anne babamın beni üzdüğü gibi çocuğumu hiç üzmedim,onların sevgisizliği ve şevkatsizliğini kendi çocuğuma yoğun bir sevgi vererek tamamladım. çocuğum ne isterse ve nasıl mutlu olacaksa bütün imkanlarımı imkansızlıklarıma rağmen seferber ettim ve herşeyin en iyisini sunmaya çalıştım,işte bu nedenle çocuğumdan bu fedakarlığıma karşı,

Devamını oku...

Güler Kutluk

Ayaklarımı yerden kesen mucizevi enerji REİKİ ve bunun için bana kapıyı aralayan yüce insan İSMAİL BÜLBÜL:
Her geçen an ve an'a daha bir uyanık olmanıza neden , yaşadıklarınıza , yaşamadıklarınıza, bahanelerinize veya amalarınıza hedef sandığınız dayatılan duygulara ve sonucundaki psikolojik sorunlara: fiziksel sandığınız ağrılarınıza görsele yansıyan ruhun güzelliğine ışık saçan yaşam enerjisi....

Devamını oku...

Züleyha Tarhan

Reiki ile bir arkadaşım kanalı ile tanıştım ve reiki 1 derecemi bir başka Master teacher'dan aldım. Aslına bakarsanız ne reiki hakkında ne de uyumlanma şekli hakkında doğru dürüst bir bilgi sahibi olmadan inisiye olmuştum.

Devamını oku...

Sibel Kökeş

Merhaba, Benim reiki ile tanışmam yaklaşık on yıl öncesine dayanıyor. Üniversiteye başladığım yıllarda Parkinson hastası olduğumu öğrendim. Parkinson, daha çok ileri yaşlarda rastlanan bir hastalık. Hastalığım sebebiyle hareketlerim ve dolaylı olarak da sosyal hayatımda kısıtlanıyordu.Özellikle kış ayları karlı ve buzlu havalar benim kabusum haline gelmişti.

Devamını oku...

Esra Demir

Reiki ile ilk tanışmam bundan beş altı sene önceydi… Bir arkadaşımın beyin ameliyatı olan kızına başka bir arkadaşı reiki veriyordu ve görünün oydu ki kızcağızı oldukça rahatlatıyordu. Ben çok şaşırmış ve meraklanmıştım.

Devamını oku...

Nurgül CANBOLAT

Kendimde olumsuz gördüğüm, düşüncelerim ve yaşadıklarım olmuştu. Geçmişte yaptığım hatalardan dolayı kendimi suçluyor, affedemiyordum. Birşeyler olmalı benim kendime olan düşüncelerimi, bakışımı, farketmeliydim diye hep düşünürdüm.

Devamını oku...