KAPAT

Eğitimler

Usui Reiki 1. Seviye İnisiye ve Eğitimleri
+

Usui Reiki 1. Seviye eğitimi, Reiki enerjisini kullanmayı öğrenmek için temel bir adımdır. Bu seviyede genellikle Reiki’nin ellerle çeşitli bölgelere enerji aktarımı ve kendi enerji merkezlerini dengede tutma gibi konular ele alınır. Katılımcılar, Reiki enerjisinin nasıl kullanılacağını öğrenirken aynı zamanda bu enerjinin sağlık ve zindeliklerine de tanıklık ederler. Reiki 1. Seviye inisiyasyonu İsmail Bülbül tarafından 45 dakikalık bir süreç içerisinde tamamlanmaktadır. 21 gün sonra 1 ders görüşmesi de asistanı tarafından verilmektedir. Katılımcılar eğitim sonunda bir sertifika alırlar. Bu seviye, daha ileri seviyeler ve uygulamalar için temel oluşturur ve kişisel gelişim ve ruhsal iyileşme sürecinde önemli bir adımdır. Usui Reiki 1. Seviye Toplam 2 görüşmeden oluşur.

Usui Reiki 2. Seviye İnisiye ve Eğitimi
+

Usui Reiki 2. Seviye eğitimine geçmeden önce genellikle Usui Reiki 1. Seviye eğitimini tamamlamış olmanız ve bir süre (minimum 3 ay) bu seviyede uygulama yapmış olmanız beklenir. Usui Reiki 2. Seviye ile birlikte sembollerin kullanımı, duygusal ve zihinsel enerjiyi dengeleme, ruhsal gelişim ve daha derin seans teknikleri gibi konular üzerinde yoğunlaşılır.

Usui Reiki 2. Seviye eğitimini alan kişiler, Reiki enerjisini daha etkili bir şekilde kullanabilir ve kendilerini ve başkalarını iyileştirmede daha ileri düzeyde destek sağlayabilirler. Ayrıca, bu seviyeyi tamamlayanlar genellikle profesyonel olarak Reiki (şifa) seansları da verebilme yetkisine sahip olurlar.

Usui Reiki 2. Seviye inisiyasyonu İnternet üzerinden online görüntülü olarak direkt İsmail Bülbül tarafından verilmektedir. Usui Reiki 2. Seviyeye ait 2 ders görüşmesi de İsmail Bülbül'ün asistanı tarafından İnternet üzerinden online görüntülü olarak yapılmaktadır. Usui Reiki 2. Seviye toplam 3 ders görüşmesinden oluşmaktadır.

Usui Reiki 3a Seviyesi İnisiye ve Eğitimleri
+

Usui Reiki 3a Seviyesi, Öğretmenlik seviyesine geçmek için bir ön basamaktır. Usui Reiki camiasında bu seviye çok önemsenir. Çünkü kişi Usui Reiki Öğretmeni olmak için önce bu seviyede olgunlaşmalı, kendi kendinin Öğretmeni olmalıdır. Usui Reiki 2. Seviyeden 3 aylık bir süre sonunda kişi Usui Reiki 3a Seviyesini alabilir fakat Usui Reiki 3a dan sonra 3b Öğretmenlik seviyesi için 1,5 yıl beklenmelidir. 3a Seviyesi Usui Reiki'nin ileri seviyelerinden biridir ve öğrencilere daha derin bir Reiki deneyimi yaşatmayı amaçlar. Bu seviyede, öğrenciler (DAİ KOMİO) sembolünün kullanımını öğrenirler ve Reiki enerjisini daha etkili ve güçlü bir şekilde kullanmayı deneyimlerler. Ayrıca, bu seviye genellikle öğrencilere kendi Reiki pratiğini başlatma ve diğer insanlara Reiki uygulama konusunda yetkinleşme fırsatı da sunar. Usui Reiki 3a Seviyesi, daha önce Usui Reiki 1 ve 2 Seviyelerini tamamlamış öğrencilere açıktır ve Reiki uygulayıcılarının daha ileri seviyelere yükselmesine yardımcı olabilir. Usui Reiki 3a Seviyesi direkt İsmail Bülbül tarafından online görüntülü olarak yapılmaktadır. Usui Reiki 3a Seviyesi toplam 4 ders görüşmesinden oluşmaktadır. 3 ders görüşmesi de İsmail Bülbül'ün asistanı tarafından verilmektedir.

Usui Reiki 3b İnisiye ve Eğitimi
+

Usui Reiki 3b Seviyesine geçiş yapabilmek için genellikle öğrencilerin öncelikle Usui Reiki 1, 2 ve 3a Seviyelerini tamamlamış olmaları ve 3a dan sonra (1,5 yıllık) gereken süreyi tamamlamış olmaları gerekmektedir. Bu seviyeye ulaşan öğrenciler, Reiki enerjisini daha derinlemesine anlamaya, uygulamaya ve öğretmeye başladıkları için bu seviye genellikle kişisel ve spiritüel gelişimde önemli bir aşamadır. Reiki Master seviyesindeki öğrenciler aynı zamanda kendi Reiki uygulayıcılarını yetiştirebilir ve Reiki topluluklarına liderlik edebilirler. Usui Reiki 3b Öğretmenlik inisiyesi direkt İsmail Bülbül tarafından online görüntülü olarak yapılmakta ve yine İsmail Bülbül tarafından (kişinin kusursuz iniyeyi öğrenene kadar) sınırsız ders çalışmaları yapılmaktadır.

Terapiler

Bilinçaltı Kodlama Terapisi

Suçluluk duyguları, Öfke, Korku gibi duygular zihinden temizlendiğinde,rahatsızlıklar da kişiye veda edecektir. Her türlü fobik durumlar ( sosyal fobi, araç fobisi vb.) , depresyon, kekemelik, anoreksiya , bulimia, obsesyon gibi psikolojik rahatsızlıklar; yapılması gereken eylemleri sürekli erteleyerek yaşam kalitesini düşüren erteleme probleminde Bilinçaltı Kodlama Terapisi çok etkili olmaktadır.

Duygusal ve psikolojik rahatsızlıkların hatta fiziksel rahatsızlıkların kaynağı, kişinin zihinsel kodları ve olayları yorumlama biçimi olduğu bilinmektedir. Zihin bir negatife programlanmış ise, kişinin hayatında zincirleme olarak negatif yaşantılar gelişmeye başlar. Örneğin korku.. Kişinin geçmişte yaşamış olduğu yüksek frekanslı korku deneyimi, o günden itibaren hayatına kekemelik sürecini sokabilir. Yada suçluluk duygusu.. Yoğun bir şekilde yaşanan suçluluk duygusu kişide yıllar süren ve kronikleşen depresyon yaratabilir. Bu durumundan( kekemelik, depresyon vb.) kurtulmak için önce bu olguyu başlatan duyguyu ( suçluluk duygusu, korku vb.) ortadan kaldırmak gerekir.

NOT: Bilinçaltı Kodlama Terapisi İstanbul dışında bulunanlar için online (görüntülü) olarak yapılmaktadır.

Grup Çalışmaları

ZİHİNSEL ARINMA VE YENİLENME PROGRAMI
+

Yaşama tüm olumsuzluklardan arınıp,yeniden merhaba demek için.. Siz değerlisiniz ve her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Size değişme, değiştirme ve iyileşme fırsatı sunuyoruz. Sadece 2 günde geçmişinizde yaşadığınız ve hayatınızı etkileyen, unutamadığınız acı, kayıp ve üzüntülerinizden kurtulabilir misiniz? Hem de hiç zorlanmadan!..

İlişkilerinizi şifalandırıp, bolluk-bereket'le ilgili sorunlarınızı çözebilir misiniz? Kendinizi yenileyip, istediğiniz hayatı kurmak için hazır olabilir misiniz? Dileklerinizi özel bir çalışma ve guruptaki herkesin sevgi dolu enerjisiyle evrene yollayıp birçok örnekte olduğu gibi mucizeler yaşamaya hazır misiniz?

Bunlar iki günde yapılabilir mi diyorsanız ve gerçekten yeni bir ``SİZ`` olmak, kendinizde bütünü bulmak istiyorsanız kendinize hayatınızın hediyesini verip,detayları aşağıda bulunan çaılışmaya katılabilirsiniz.

Ailemle, çocuklarımla, eşimle sorunlarıma nasıl çözüm bulacağım

Kendiniz, yaşamınız ve hayat ile ilgili sorularınız ve sorunlarınız mı var

Ben ne zaman mutlu olacağım

Endişe, korku ve kaygılarımdan nasıl kurtulacağım

Ne zaman sevildiğimi, değer verildiğimi hissedeceğim

Hayat ile ilgili sorularımın yanıtı nerde

Niye hayatıma hep beni üzen insanlar giriyor

Nerde, neyi nasıl yanlış yapıyorum ve bunları yaşıyorum

Mutlu bir ilişkim olabilecek mi

Dilek ve isteklerim ne zaman gerçekleşecek

Yaşadığım travmanın etkilerinden nasıl kurtulacağım

Kendimi ve etrafımdakileri suçlamaktan nasıl vazgeçeceğim

Hep böyle mi gidecek

Sürekli benzer olayları yaşamaktan yoruldum

Neden bedensel ve psikolojik hastalığım var, Niye ben, Nasıl iyileşeceğim

Maddi problemlerim ne zaman bitecek

HAYIR.. Bu soru ve sıkıntılar ile yaşamanıza devam etmeniz gerekmiyor. Eğer sorularınız varsa kendinizi tanıma yolculuğuna çıkmışsınızdır demektir.

2 günlük size özel olarak hazırlanan “Zihinsel Arınma ve Yenilenme” programı; yaşadıklarınızı anlamaya, soru ve sorunlarınızı çözmeye ve şifalandırmaya, kendinizi tanıma ve hayata bakış açınızı değişmesinde ilk adımınızı atmanızı sağlayacaktır.

Doğru yerde miyim ? Doğru kişi mi?

Reiki üstadlarından 17. Son Işık Aşama Usui Reiki Grandmaster/Teacher İsmail Bülbül 18 yıllık tecrübesi ile; hiçbir yerde uygulanmayan terapi yöntemleri ile çok sayıda kişiye kendilerini tanımada yol gösterici olmuş ve şifa bulmalarını sağlamıştır.